8. İzmir Go Turnuvası Ön Kayıt Listesi


[wpcol_1quarter id="" class="" style=""][/wpcol_1quarter] [wpcol_1half id="" class="" style=""] [/wpcol_1half] [wpcol_1quarter_end id="" class="" style=""][/wpcol_1quarter_end]
Sayı İsim Şehir Topluluk Seviye
1 Emre Polat İzmir Goizm/Tgod 5 Dan
2 Eren Kurter Ankara HUGOKU 2 Dan
3 Polat Fevzi Dündar İzmir İYTEGO 2 Dan
4 Tuğkan EREN İzmir Goizm 2 Dan
5 Ugur Yıldız Olsztyn igoku 2 Dan
6 Özgür Değirmenci Bursa Tgod 2 Dan
7 MEHMET BARIŞ ALBAYRAK İstanbul igo 2 Dan
8 Hüsrev Aksüt Ankara AjiGo 2 Dan
9 Barkın Çelebican İstanbul igoku/İstanbulGO/TGOD 1 Dan
10 Altan Kuntay İzmir Goizm/Tgod 1 Dan
11 Ertuğ Akkol İstanbul TGOD & IGOD 1 Dan
12 Semih Çokçeken Olsztyn igoku 1 Dan
13 Seçkin Koralay İzmir igoku 1 Dan
14 Deniz Ekim Aydın Antalya AntGo 1 Dan
15 Gökhan Yıldız Ankara TGOD 1 Kyu
16 Veysel Özbudak Ankara TGOD 1 Kyu
17 Türker Özşekerli İzmir Goizm 1 Kyu
18 Ozan Tanergeç Olsztyn igoku 1 Kyu
19 Turgay Özgün Hatay Adanago 1 Kyu
20 Hakkı Burak Güner Ankara Tgod 1 Kyu
21 Çağlayan DUMAN İzmir Goizm 2 Kyu
22 Hataycan Özgür İzmir Goizm/IYTEGO 2 Kyu
23 Barış Onur Örs İzmir Dutlar 2 Kyu
24 Mustafa Morca İstanbul OdtüGo 2 Kyu
25 İlyas Tangüler Adana Adanago 2 Kyu
26 Berk Bozkurt İzmir Goizm 2 Kyu
27 Osman Osé Kılıç Mardin AdanaGo 2 Kyu
28 Kaan Malçok Kocaeli - 2 Kyu
29 Bedri Okan Yarman Ankara HUGOKU 2 Kyu
30 Efe Serhat Öziç İzmir izmir/ege 2 Kyu
31 Ufuk Karabiber İzmir KARGO 2 Kyu
32 Gökhan Taşçı Kocaeli KOGO 3 Kyu
33 Barış Kıyak İzmir Goizm/EgeGo 3 Kyu
34 Yağız ÜSTÜNDAĞ İzmir Goizm 4 Kyu
35 Arda Yağan Adana ADAGO 4 Kyu
36 Gülçin Çakır İzmir Goizm 4 Kyu
37 Emre BAYAT Kocaeli KoGO 4 Kyu
38 Yasin Sancak İzmir Goizm 5 Kyu
39 Ercan Sagol Eskişehir esgo 5 Kyu
40 Ozan Fazıl ERGÜN İzmir Goizm 5 Kyu
41 Kıvanç Özışık Olsztyn igoku 5 Kyu
42 FIRAT ASAR Mersin Goizm 5 Kyu
43 Hülya Çolak İzmir EgeGo 5 Kyu
44 Ekin Küçüksönmez İstanbul igoku 6 Kyu
45 Canberk Yılmaz İstanbul İÜGO 6 Kyu
46 Okan Kaynak Denizli çomügo 6 Kyu
47 Süleyman Küme İzmir Goizm 6 Kyu
48 Görkem Pekmezci İzmir igoku 7 Kyu
49 M.Çağlar Karakurt İzmir Goizm 7 Kyu
50 Doğa Çamur İstanbul İstanbulGO - TGOD 7 Kyu
51 Güçlü Yılmaz İzmir JİKADGO 8 Kyu
52 Berkant Aras Ankara Hugo 8 Kyu
53 Derya Köse İzmir Goizm 8 Kyu
54 İbrahim Erol İzmir Goizm 8 Kyu
55 Özge YILDIRIM İzmir Goizm 8 Kyu
56 Seval Altuğ İzmir Goizm/EgeGo 8 Kyu
57 Senem Çelikkol Antakya - 8 Kyu
58 ERHAN EREN İzmir dutlar go 8 Kyu
59 Mustafa Cem BAYBAĞAN Çorum Hitit Go 8 Kyu
60 Hakan YİĞİT İstanbul Marmara Go/İstanbul Go 9 Kyu
61 Bulut Aksoy İzmir Goizm 9 Kyu
62 Ulaş Belhan İzmir EgeGo 9 Kyu
63 Volkan Yorgancıoğlu İzmir Goizm 10 Kyu
64 Özlem Arslanoglu Eskişehir esgo 10 Kyu
65 Atakan Çal İzmir Goizm 12 Kyu
66 Cem Çelik İzmir Goizm 12 Kyu
67 Yukari Yasuda İzmir Goizm 12 Kyu
68 Hakan İsyapan İzmir Goizm 12 Kyu
69 Dilgecan Aka Adana Adanago 12 Kyu
70 Merve Semercioğlu İzmir Goizm 12 Kyu
71 Elif Şener Eskişehir esgo 12 Kyu
72 Nejat Kitiş İzmir Goizm/EgeGo 13 Kyu
73 Erhan AKMAN İzmir Goizm 13 Kyu
74 Yıldırım Uçar İzmir KARGO 13 Kyu
75 Ahmet Kürşad ARSLAN Çorum Hitit Go 14 Kyu
76 Gündüz ALTIOK İzmir - 15 Kyu
77 Baver Bilgiç Adana Adana 15 Kyu
78 Hasan Alsancak Adana Adanago 15 Kyu
79 Zeynep YILMAZ İzmir İCASBLGO 15 Kyu
80 Ozan Palas Eskişehir - 15 Kyu
81 Senem Eker İstanbul İgoku 16 Kyu
82 Umut Bingöl İzmir Sel-Go 17 Kyu
83 Nihat Demirkol İzmir Goizm 17 Kyu
84 Onat Eser İzmir EgeGo 18 Kyu
85 Çağın Yarkın Sarı İzmir EgeGo 18 Kyu
86 Elif Yeke İzmir KARGO 18 Kyu
87 Ali Çağlar İzmir Goizm 19 Kyu
88 Murat Deha Değer İzmir İTÜ 20 Kyu
89 Kerem Tuna İzmir İCASBLGO 20 Kyu
90 Doruk Doğrular İzmir - 20 Kyu
91 Şule ŞAHİN Çorum Hitit Go 20 Kyu
92 Tolga Topel İzmir - 20 Kyu
93 Hilal Arslan Bolu - 20 Kyu
94 Asiye Yeke İzmir KARGO 22 Kyu
95 Berna Algan Gaziantep İstanbul 25 Kyu
96 Dilara KARAHAN Ankara Hacettepe 25 Kyu
97 Gülay TOYGAR İstanbul İstanbul 25 Kyu
98 Cengiz Doğan İzmir JİKADGO 25 Kyu
99 Hande Olgar İstanbul İstanbul 25 Kyu
100 Gökhan Seymen İzmir - 25 Kyu

İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim | Gizlilik | Kullanım Koşulları